Trajneri i Besës së Pejës ka një mesazh të rëndësishëm një xhiro pa përfunduar Superliga

Trajneri i Besës së Pejës, Leotrim Krasniqi, ka shkruar në llogarinë e tij zyrtare në facebook një xhiro pa përfunduar Superliga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Krasniqi e ka cilësuar këtë sezon si shumë të vështirë, por të dobishëm për veten e tij. Me pas ai është shprehu i lumtur më futbollistët e tij, të cilët sipas Krasniqit kanë treguar personalitet dhe karakter të fortë në çdo lojë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker