Kjo është gjendja e futbollistit të Flamurtarit që pësoi lëndim të rëndë

Futbollisti i Flamurtarit, Lorik Maxhuni, gjatë ndeshjes së barazhit me Dukagjinin pësoi një lëndim të rëndë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Maxhuni u detyra të largohet nga loja dhe mënjëherë u dërgua në QKUK, pasi ndërhyrja e Leorant Marmullakit ishte shumë e ashpër. Gazeta Rahoveci INFO nga burime brenda klubit kryeqytetas merr vesh se Maxhuni e ka thyer këmbën dhe i ka këputur…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker