Kur do të vijë me këngë shqip Ardian Bujupi?

 

Këngëtari Ardian Bujupi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor në gjuhën shqipe.

Duke iu përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë ndjekësit në rrjetin social Instagram, këngëtari ka zbuluar se një këngë shqip nga ai do të vijë verës.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Ardian Bujupi është “Paname”. Kënga është publikuar më 7 maj dhe deri tani ka grumbulluar mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media

 

 

The post Kur do të vijë me këngë shqip Ardian Bujupi? appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker