Lukaku bëhet me këngë

Një këngë e re është lansuar sonte e që i dedikohet sulmuesit të Interit, Romelu Lukaku pasi që ai ndihmojë skuadrën e tij për ta fituar Scudetton Kënga është punuar nga Tommy Kuti bashkë me Yves the Male, Wado dhe Slim Gong dhe titullohet Numero 9. Ajo i referohet fanellës së tij me numrin 9 dhe teksti thekson faktin që mbrojtësit nuk mund ta ruajnë atë. Ata po ashtu flasin për zënkën e tij me…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker