Yllka Kuqi publikoi këngën “Dehem”

 

Këngëtarja Yllka Kuqi ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Dehem”.

Muzikën e “Dehem” e ka punuar Valon Biba, tekstin e kanë shkruar Albatros Rexhaj, Valon Biba dhe Yllka Kuqi, ndërsa aranzhmanin e këngës e ka bërë Florent Boshnjaku.

Kënga në Youtube është publikuar e shoqëruar me një videoklip të veçantë. Për klipin këngëtarja ka bashkëpunuar me produksionin “Sekuencë”./21Media

The post Yllka Kuqi publikoi këngën “Dehem” appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker