Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal

Real Madridi dhe Villarreali takohen sot në kuadër të xhiros së La Ligës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Dueli zhvillohet në stadiumin ‘Alfredo di Stefano’ me fillim nga ora 18:00. Tashmë janë mësuar formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi. Me poshtë gjeni 11-shet startuese./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker