LAJMI I FUNDIT: Feronikelit i largohet një zyrtar i rëndësishëm nga klubi

Pasditen e së dielës ka përfunduar sezoni 2020/2021 në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Skuadra e Feronikelit arriti që në xhiron e fundit ti shpëtonte renjes në Ligën e Parë dhe zonës së barazhit. Ekipi nga Drenasi luajti baras 1-1 në udhëtim te Llapi dhe e mbylli këtë edicion në pozitën e gjashtë me 42 pikë. Por, minuta me parë klubi i Feronikelit ka mbetur pa zëdhënës për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker