Zhbllokohet rezultati në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, kjo skuadër kalon në avantazh në minutën e parë

Prishtina dhe Ballkani po luajnë momentalisht ndeshjen e fundit të këtij sezoni në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në kryeqytet, skuadra e Ballkanit ka kaluar në avantazh në minutën e parë. Golin për suharekasit e ka realizuar Mirlind Daku, i cili shfrytëzoi një gabim në mbrojtje të Prishtinës./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker