E papritur: PSG nuk arrinë të shpallet kampion i Francës, kjo skuadër e fiton Ligue 1

Paris Saint Germaini i ka befasuar të gjithë, kjo pasi nuk ka arritur të shpallet kampion i Francës për sezonin 2020/2021, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ekipi i drejtuar nga Mauricio Pochettino pavarësisht fitores në udhëtim te Brestit me rezultat 0-2, ka përfunduar në vendin e dytë me 82 pikë. Kampion i ri i Francës është shpallur Lille që ka triumfuar si mysafir i Angersit me rezultat 1-2 dhe e ka…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker