Ky futbollist shpallet lojtari më i mirë i sezonit te ekipi i Juventusit

Tifozët e skuadrës së Juventusit kanë votuar për lojtarin më të mirë të sezonit 2020/2021, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ata e kanë votuar Cristiano Ronaldon si lojtarin më të mirë të vitit të ‘Zonja e Vjetër’. Ronaldo pati një sezon të mirë individual me ‘biankonerët’, ku arriti të shpallet golashënuesi më i mirë në Serie A. Sulmuesi portugez arriti të realizonte 29 gola dhe të asistonte dy herë për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker