Më mirë të jesh pijanec sesa politikan i keq

Shkruan: Ejup BERIShA Kjo është një këngë në gjuhën serbishte me motive dashurie e njohur me titullin Bolje biti pijan nego star, apo përkthyer në gjuhën tonë të ëmbël, të bukur dhe simpatike shqipe I njëjti titull lexohet kështu Më mirë të jesh pijanec sesa plak. Kënga i dedikohet moshës së pleqërisë, sigurisht që në […]

The post Më mirë të jesh pijanec sesa politikan i keq appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker