Milani dhe sulmuesi i njohur i ndajnë rrugët

Skuadra e Milanit dhe sulmuesi Mario Mandzukic i kanë ndarë rrugët më të përfunduar sezonin 2020/2021 në Serie A, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Mandzukic erdhi në ‘San Siro’ gjatë afatit kalimtar të janarit, por nuk arriti ti bind drejtuesit e klubit të Milanit për vazhdimin e kontratës. Ai tani është një lojtar i lirë dhe pas shkëputjes së marrëveshjes me ‘Rosonërt’ ka falënderuar drejtuesit e klubit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker