Plas gallata në rrjetet sociale, momenti kur mamaja i fshin buzët mbrojtësit të Interit

Festa e Interit për fitimin kampion ishte e mjaft e madhe, duke bërë që futbollistët ‘zikaltër’ të festonin si të ‘çmendur’ me tifozët e skuadrës. Por, një foto pikante vjen nga Italia, ku shikohet mbrojtësi i Interit, Alesandro Bastoni me mamanë e tij, teksa kjo e shikohet me një pjatë ëmbëlsirë në dorë dhe duke i fshirë buzët 22 vjeçarit. Fotoja ka bërë xhiron e rrjeteve sociale…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker