COVID-19 ndan tifozët, të vaksinuarit qëndrojnë bashkë e pjesa tjetër mban distancën

Një ndeshje basketbolli në NBA ka shkaktuar një paradoks të vërtetë, teksa fansat e dyja ekipeve janë ndarë në dy grupe, të vaksinuar dhe të pavaksinuar ndaj COVID-19, shkruan The Athletic. Virusi shkaktoi probleme globale në të gjithë botën, teksa me uljen e ritmit, stadiumet e eventeve sportive filluan të hapnin dyert gradualisht për tifozët e tyre. Në ndeshjen e basketbollit midis New York…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker