E bukura Nina, Arbenita publikon foton e së bijës

 

Arbenita Ismajli dhe Fero, u bënë prindër të një vajze 3 javë më parë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina.

E vogla e tyre është kaq e bukur dhe siç duket, ka trashëguar gjenet e babait dhe nënës së saj.

Artistët zgjedhin t’i mbajnë larg syrit të publikut fëmijët e tyre por, Arbenita veproi ndryshe, ajo publikoi foton e të bukurës Nina

Madje ajo pyeti ndjekësit e saj se si kush ngjan Nina, ku përqindja më e madhe thanë se Nina duket si nëna Arbenita ./21Media

The post E bukura Nina, Arbenita publikon foton e së bijës appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker