Klubi i Ballkanit ka një mesazh të rëndësishëm për tifozët

Skuadra e Ballkanit edhe këtë sezon dështoi që ta siguronte një vend që dërgon në garat evropiane, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ekipi nga Suhareka përfundoi në vendin e tretë me 74 pikë, katër me pak se Prishtina që u shpall kampione dhe dy me pak se Drita që arriti plasmanin në garat evropiane. Pasi nuk arritën objektivat, klubi i Ballkanit minuta më parë përmes një postimi në faqen zyrtare në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker