Ronaldo: Fitova gjithçka edhe në Itali, nuk i ndjek rekordet, ato më ndjekin

Cristiano Ronaldo e mbylli sezonin 2020-2021 pa e fituar kampionatin ose Champions League, diçka që nuk i ka ndodhur shpesh në karrierën e tij, por ai, gjithsesi, është ngushëlluar me Kupën e Italisë, Superkupën dhe titullin e golashënuesit më të mirë në Serinë A. CR7 preferoi të postonte një mesazh të gjatë në Instagram për të vulosur suksesin total edhe në Itali.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker