Syla i AAK-së pyet Kurtin: A po të kujtohet shoku Albin, tash as taksë e as reciprocitet

Syla ka postuar një video përmbledhje ku paraqiten të mirat sipas tij që ka sjell taksa 100 për qind ndaj produkteve serbe dhe atyre boshnjake.

“A po të kujtohet shoku Albin. Tash as taksë e as reciprocitet”, ka shkruar ai në Facebook.

Kujtojmë se ky reagim i Sylës ka ardhur pas deklaratës së minisdtres Hajdari për largimin e reciprocitetit. /Rahoveci INFO/

 

 

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker