Cristiano blen shtëpi 7.3 milionë euro në Lisbonë

Cristiano dhe Georgina ia kanë bërë sefte në shtëpinë e tyre të re luksoze prej 7.3 milionësh në Lisbonë. Me mbarimin e sezonit dhe të ardhmen e tij në ajër, Cristiano Ronaldo ka filluar disa ditë pushimesh para se të përqendrohet plotësisht në Euro me Portugalinë. Sulmuesi ka zgjedhur të kthehet në vendin e tij të lindjes për të shijuar disa ditë pushimi, dhe me këtë rast ata do të shkelin për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker