Dita e ndeshjes, sonte luhet finalja e Ligës së Evropës

Sonte zhvillohet finalja e Ligës së Evropës mes Villarrealit dhe Manchester United, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Dueli luhet me fillim nga ora 21:00 në stadiumin ‘Mijeski’. “Nuk mund injorojmë faktin që Manchester United është favorit. Ne jemi krenarë që kemi arritur deri këtu dhe ne kemi mundësia për të hedhur një hap gjigant. Ky klub ishte ndalur gjithmonë në gjysmëfinale, tani ne duam të thyejmë një…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker