Dybala drejt gjigantit spanjoll

Atletico Madrid është në bisedime për të nënshkruar me yllin e Juventusit, Paulo Dybala. Siq raporton gazeta spanjolle “Cadena SER”, gjiganti italian është i etur për të larguar futbollistin i cili më parë ishte lidhur me Manchester United dhe Paris Saint-Germain. Juve tashmë kanë propozuar një marrëveshje shkëmbimi për Dybala që përfshin Angel Correa të Atletico, por Diego Simeone mendohet të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker