Ironizon zyrtari i LDK-së: Kurti shkarkon reciprocitetin

Ai në një postim në Facebook, ka shkruar se Kurti e ka “shkarkuar” reciprocitetin, shkruan Rahoveci INFO.

“LAJMI I FUNDIT: Albin Kurti shkarkon reciprocitetin!”, ka shkruar Gecaj.

Kujtojmë se në lidhje me ndryshimet e qëndrimeve për reciprocitetin nga qeveria Kurti gjatë ditës së djeshme ka pasur një varg reagimesh nga opozita dhe analistë politikë.

Ministrja Rozeta Hajdari ndërkaq u arsyetua duke thënë se deklarata e saj për këtë çështje është keqinterpretuar. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!