Manchester Unitedit barazon rezultatin ndaj Villarrealit

Villarreali dhe Manchester Unitedi po luajnë momentalisht finalen e Ligës së Evropës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Stadion Miejski’, skuadra e Manchester Unitedit e ka barazuar rezultatin 1-1. Golin për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar Edinson Cavani në minutën e 55’./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker