Ministri Faton Peci takoi ambasadoren e Maqedonisë së Veriut, Shpresa Jusufi

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, zhvilloi sot një takim me ambasadoren e Republikës së Maqedonisë së Veriut, Shpresa Jusufi, me të cilën ka biseduar për zhvillimin e bujqësisë, si dhe për mundësinë e bashkëpunimit në projekte të ndryshme bujqësore në mes të dy shteteve. Ministri Faton Peci, gjatë këtij takimi e ka informuar ambasadoren Jusufi me prioritetet e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker