Ministria e Bujqësisë dhe USAID vazhdojnë bashkëpunimin për zhvillimin e bujqësisë

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka mbajtur një takim virtual me përfaqësuesit e USAID-it për Kosovë, të kryesuar nga Udhëheqësja për Sektorin Privat në Zyrën Ekonomike, Besa Ilazi, me të cilët kanë diskutuar projekte konkrete dhe për vazhdimin e bashkëpunimit në sektorin e bujqësisë, përmes investimeve në projekte të reja. Në këtë takim u bisedua për hapat…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker