Nëna merr dhëndër me “qira” për të bijën

Një vajzë në Amerikë zbuloi se nëna kishte paguar një burrë, për tu afruar me të dhe për tu martuar.

Vajza thotë për mediat e huaja se mamaja nuk e pranonte bise.ksualitetin e saj dhe donte me çdo kusht që të martonte të bijën me burrë.

Por ja që planet e nënës nuk shkuan ashtu sikur ajo i kishte planifikuar.

Pak ditë para dasmës vajza mësoi se njohja e saj me të fejuarin nuk ishte rastësore, por ishte e gjitha plan i mamasë së saj, e cila e kishte paguar të riun që të shoqërohej me vajzën.

Menjëherë sapo vajza mësoi të gjithë të vërtetën ajo anuloi dasmën.

The post Nëna merr dhëndër me “qira” për të bijën appeared first on Rahoveci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker