Zyrtare: Toni Domgjoni transferohet në kampionatin holandez

Toni Domgjoni është shqiptari i rradhës që do të veshë fanellën e skuadrës holandeze Vitesse. Pas Milot Rashicës dhe Armando Brojës i cili u aktivizua në këtë sezon, skuadra e njohur holandeze ka prezantuar sot në selinë e klubit mesfushorin shqiptar me pasaportë zvicerane, Toni Domgjoni. Mesfushori 22-vjeçar vjen nga Zurichu ku është aktivizuar për katër sezone dhe ndërmerr një hap të madh të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker