Abdixhiku takim virtual me shqiptaro-amerikanët

Aty, Abdixhiku vlerësoi rolin që ky kongres ka në kultivimin e raporteve ndërmjet Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës

Ndërsa, nga Uk Lushi, falënderoi kryetarin e LDK-së për kontruktivitetin e treguar në mbështetje të formimit të institucioneve.

Në takimin virtual u bisedua edhe për tema të tjera si dialogu me Serbinë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!