Barcelona arrinë marrëveshje me lojtarin e Liverpoolit

Barcelona ka arritur marrëveshje bashkëpunimi me mesfushorin e Liverpoolit, Gini Wijnaldum, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari i njohur, Fabrizio Romano, i cili ka zbuluar holandezi dhe klubi spanjoll kanë arritur marrëveshje me tri vjeçare. “Gini Wijnaldum do të nënshkruajë kontratën e tij me Barcelona deri në qershor të vitit 2024 në orët e ardhshme…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker