Hana e Behgjetit ka ditëlindjen sot, kaq vite ka mbushur

 

Vajza e liderit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacollit, Hana, sot ka ditëlindjen.

Hana ka mbushur plot 17 vjet.

Ndërkohë, Pacolli përmes një postimi në Facebook, ka urur Hanën, në ditën e veçantë të saj.

“Sot është një ditë e veçantë në familjen tonë, kur vajza ime Hana mbush 17 vjeç. Koha ikën, dhe unë jam krenar për ty për çdo ditë që kalon. Urime vajza ime, bota ime!”, ka shkruar Pacolli./21Media

The post Hana e Behgjetit ka ditëlindjen sot, kaq vite ka mbushur appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker