Shefi i BE-së takon Hoxhajn, diskutimin me të e quan “bisedë interesante”

Szunyog për takimin me Hoxhajn ka shkruar në Twitter, teksa të njëjtin e ka vlerësuar si diskutim “interesant”, shkruan Rahoveci INFO.

Ai ka thënë se pret diskutime edhe në të ardhmen për pikëpamjet e opozitës në çështjet me rëndësi jetike për Kosovën.

“Diskutim interesant me U.D të kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj. Pres që në të ardhmen të vazhdojmë diskutimet për shkëmbimin e pikëpamjeve të opozitës për çështjet e rëndësishme për Kosovën dhe popullin e saj”, ka shkruar Szunyog. /Rahoveci INFO/

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!