Villarreali fiton Ligën e Evropës, De Gea figura tragjike e Manchester Unitedit

Skuadra e Villarrealit e ka fituar Ligën e Evropës për sezonin 2020/2021, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në finalen e madhe ekipi spanjoll e ka mposhtur Manchester Unitedin vetëm pas ekzekutimit të penalltive me rezultat 11-10, pasi koha e rregullt dhe vazhdime dy herë nga 15 minuta përfunduar me shifrat e barabarta 1-1. Figura tragjike e kësaj finale ishte portieri i Manchester Unitedit, De Gea…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker