Zhbllokohet finalja e Ligës së Evropës, kjo skuadër kalon në epërsi

Villarreali dhe Manchester Unitedi po luajnë momentalisht finalen e Ligës së Evropës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Stadion Miejski’, skuadra e Villarrealit ka kaluar në avantazh në minutën e 29’. Golin për ekipin spanjoll e ka realizuar Gerard Moreno./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker