Allegri mban Chiellinin dhe Dybalan, Ronaldo drejt largimit

Massimiliano Allegri rigjen Juventusin e tij dy vjet pas lamtumirës nga bardhezinjtë. Ai nënshkroi një kontratë me pagë 9 milionë euro në sezon deri në vitin 2025. Në pritje të njoftimit zyrtar, tashmë ka filluar punën për të ngritur skuadrën për sezonin e ardhshëm. Një skuadër, ku trajneri nga Livorno do të donte të ishin ende pjesë e saj Giorgio Chiellini dhe Paulo Dybala…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker