Barcelona s’e pret auditimin financiar, ky është vendimin për të ardhmen e Lionel Messit

Barcelona do t’i ofrojë kontratë të re Lionel Messit, me kontratën e tanishme që pritet të skadojë më 30 qershor. Klubi katalunas kështu nuk ka zgjedhur që të presë rezultatet e auditimit financiar që është nisur nga Joan Laporta kur ai mori drejtimin e klubit dhe tani pritet që t’i prezantojë ofertën e re Messit. Sipas TV3, Messi tashmë ka kontratën e re në dorë, por Messi nuk do të përgjigjet…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker