Drama e Miroslav Kloses, tromboza në këmbë e largon nga futbolli

Miroslav Klose, një emër i madh i futbollit gjerman, detyrohet të heqë dorë, ndoshta përkohësisht, nga rruga që kishte nisur pasi “vari këpucët në gozhdë”. Prej një viti ndihmës i ish-trajnerit të Bayernit, Hansi Flick, 42-vjeçari ka njoftuar largimin nga kampionët e Gjemanisë dhe arsyen e shpjegon vetë. “Tri javë më parë pata dhimbje të papritura në këmbë. Shkova te mjekët e klubit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker