Kajtazi: Në privatizim janë të përfshirë emra si Faton Dalladaku, në emër të të cilit ka apliku Albulena Haxhiu

“Ka ndërmarrje të shumta që sot ky vend krenohet me to, janë eksportuese të jashtëzakonshme. Ka edhe pjese të krimit dhe mes këtyre janë personazhe si Faton Dalladaku në emër të së cilit ka aplikuar Albulena Haxhiu për privatizim”, tha ai në Debat Plus.

Ndryshe, Kuvendi i Kosovës sot me shumicë votash shkarkoi bordin e AKP-së.

Kryeministri Kurti tha se ky është hap drejt shuarjes së plotë të kësaj agjencie.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!