Milot Rashica zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Madje çifti i njohur i show-bizit shqiptar e kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës së dytë. Rashica dhe Kera po presin edhe një djalë tjetër. Kështu ka bërë të ditur gurja e futbollistit përmes një postimin në instagram.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker