Nuza referoi sfidën Turqi – Azerbajxhan, me këtë rezultat u mbyll ndeshja

Gjyqtari kosovar, Genc Nuza, me asistentët Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, e gjyqtarin e 4-të, Visar Kastrati, ndanë drejtësinë në ndeshjen miqësore Turqi – Azerbajxhan. Turqit fituan ndeshjen me rezultat 2-1. Azerët ishin në epërsi me golin e Makhmudov, por turqit përmbysën rezultatin duke shënuar dy gola përmes Dervisoglu dhe Ayhan.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker