Osmani dhe Kurti vizitojnë ushtarët e FSK-së në stërvitjen “Defender Europe 21”

Pas përfundimit të ushtrimit “Defender Europe 21”, presidentja Osmani dhe kryeministri Kurti do t’iu adresohen ushtarëve.

Ndërsa pas adresimit për ushtarët, Osmani dhe Kurti do të kenë deklarime për media.

“Gazetarët duhet të jenë në orën 09:45 në Aeroportin e Gjakovës, ndërsa transporti i gazetarëve nga Aeroporti deri te vend ushtrimi do të bëhet nga transporti i FSK-së”, thuhet në njoftimin e Presidencës. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker