PDK zyrtarizon kandidaturat për kryetar komune në Prizren dhe Fushë Kosovë

Prezantimin e tyre do të bëjë, kryetari në detyrë i kësaj partie, Enver Hoxhaj.

Konferenca për kandidatin që do ta synojë Prizrenin fillon në ora 13:00, ndërsa për atë të Fushë Kosovës nga ora 15:00.

Partia Demokratike e Kosovës në asnjërën prej këtyre komunave nuk qeverisë./Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker