PDK zyrtarizon kandidaturat për kryetar komune në Prizren dhe Fushë Kosovë

Prezantimin e tyre do të bëjë, kryetari në detyrë i kësaj partie, Enver Hoxhaj.

Konferenca për kandidatin që do ta synojë Prizrenin fillon në ora 13:00, ndërsa për atë të Fushë Kosovës nga ora 15:00.

Partia Demokratike e Kosovës në asnjërën prej këtyre komunave nuk qeverisë./Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!