Shqipëria nis përgatitjet, Reja kompleton grupin

Kombëtarja Shqiptare nisi përgatitjet në kompleksin stërvitor në Durrës, në kuadër të dy miqësoreve që o të zhvillojë në fillim të muajit qershor ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke. Nën drejtimin e trajnerit Edi Reja ishin thuajse të gjithë futbollistët që morën një ftesë për t’iu bashkuar kuqezinjve për këto miqësore, me përjashtim të Etrit Berishës dhe Thomas Srakoshës, të cilët nuk ia dolën të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker