Skuadra e Chelseas publikon listën e futbollistëve të ftuar për finalen e Ligës së Kampionëve

Skuadra e Chelseas ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për finalen e madhe të Ligës së Kampionëve, ku do të takohet me Manchester Cityn, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Finalja ndërmjet Chelseas dhe Manchester Cityt do të zhvillohet me 29 maj në Porto. Trajneri i londinezëve, Thomas Tuchel, i ka të gatshëm pothuajse të gjithë lojtarët dhe nuk do të ketë mungesa të mëdha për ndeshjen e vitit nda…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker