Bajqinovci i VV-së e imiton Kurtin, kritikon opozitën për mungesë kreativiteti

Bajqinovci, njëjtë si Kurti ka tentuar ta kritikojë opozitën që sipas tij nuk po dijnë të kritikojnë, shkruan Rahoveci INFO.

Madje ka thënë se opozita e tanishme në Kosovë është anemike.

Kritika të njëjta gjatë javës që lamë pas pati edhe kryeministri Kurti gjatë fjalimit në Kuvendin e Kosovës.

Postimi i plotë:

Vaksinat, konfiskimi, homologimi, AKP-ja, vetingu dhe shumë e shumë projekte po realizohen.

Por e kemi problemin e një opozite anemike e cila dita ditës po na shqetëson me mungesë kreativiteti. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker