Përfundon pjesa e parë e super finales ndërmjet Manchester Cityt dhe Chelseas

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së madhe të Ligës së Kampionëve, që po zhvillohet ndërmjet Manchester Cityt dhe Chelseas, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po luhet në ‘Estádio do Dragão’, skuadra e Chelseas ka shkuar në pushim me epërsi prej një goli (1-0). Golin për londinez e ka realizuar Kai Havertz në minutën e 43’ të ndeshjes. 45 minutat e parë u karakterizuan më një lojë shumë të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker