Zhbllokohet finalja e Ligës së Kampionëve, kjo skuadër kalon në avantazh

Manchester City dhe Chelsea po luajnë aktualisht finalen e madhe të Ligë së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Estádio do Dragão’, skuadra e Chelseas ka kaluar në avantazh në minutën e 43′. Golin për londinez e ka realizuar Kai Havertz./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker