Formacionet zyrtare: Manchester City – Chelsea

Manchester City dhe Chelsea do të takohen sonte në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Estádio do Dragão’ në Porto. Tashmë gjithçka është gati për këtë finale dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të finales mes dy ekipeve angleze./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker