Muhaxheri: LDK do t’i fitojë Prishtinën dhe Podujevën

Nënkryetari i LDK-së, Gazmend Muhaxheri në intervistën e Reporterit ka konfirmuar se të mërkurën do të zyrtarizohet kandidati për kryetar të Prishtinë dhe disa komunave tjera.

“Ka mobilizim, hulumtimet janë për kandidatura në 5-6 qytete që mendojmë me dalë të parët, në qytetet si: Peja, Lijpani, Vitia. Besojmë që në këto zgjedhje do t’i kthejmë edhe Prishtinën edhe Podujevën”, ka thënë Muhaxheri

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker