Behramaj: Surroi po bënë propagandë kundër Thaçit, me para të taksapaguesve norvegjezë

“Si trashëgimtar i denjë i Rexhai Surroit, meqë Spanja është ende me sistemin monarkik, Vetoi Surroi është tepër i përshtatshëm për shef të Zyrës Ndërlidhëse të Kosovës në Spanjë. Deri vonë Surroi ka bërë propagandë kundër Hashim Thaçit me para të vetat dhe me ato që i kishin mbetur prej ish-Jugosllavisë. Ndërsa, tash po vazhdon të bëjë propagandë kundër tij, por me para të tatimpaguesve norvegjezë, shteti i të cilëve vlerësohet për neutralitetin në politikën ndërkombëtare”, ka shkruar ai. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!