Komisioni për Bujqësi miraton planin e punës, diskutohet për përmbajtjen e vajit të palmës në produkte

Komisioni për Bujqësi, Pylltari, zhvillim Rural, Mjedis e planifikim hapësinor dhe Infrastrukturë ka shqyrtuar planin e punës së Komisionit për vitin 2021, raporton Rahoveci INFO. Komisioni me shumicë të votash ka votuar planin e punës në parim, derisa kryetarja e Komisionit Fitore Pacolli tha se mund të përditësohet plani duke parë se si do të rrjedhë edhe agjenda. Pacolli sqaroi se në fillim…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker